• شروع کنید

  آموزش نقاشی آبرنگ

 • قلم مو آبرنگ

  انواع قلم مو حرفه ای مصنوعی و طبیعی آبرنگ

 • کاغذ آبرنگ

  انواع کاغذ و مقوا حرفه ای آبرنگ

 • آبرنگ

  بهترین مارک آبرنگ حرفه ای، سن پترزبورگ، وینزور، اشمینک و لیگوو

خانه / آموزش نقاشی آبرنگ / ابزار و وسایل ارزان یا گران قیمت
تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

ابزار و وسایل ارزان یا گران قیمت

ا

بزار و وسایل ارزان یا گران قیمت؟ این سوالی است که برای اغلب تازه کاران و هنرجویان آبرنگ بوجود می آید.

هیچ متاع ارزانی بی علت نیست، البته گرانی هم علت دارد، گرانی دال بر مرغوبیت کالا نیست. ابزار و وسایل نقاشی را نباید دست کم گرفت گرچه مییدانیم که هنر طراحی و نقاشی فقط در تهیه و خرید ابزار و وسایل خلاصه نمیشود اما تهیه ابزار اساسی و اصولی هم ضروری است.

بله، شناخت متریال گوناگون در کنار تجربه کار و مهارت کار با آنها بدون فراموش کردن خلاقیت هنرمندانه همه و همه اکتسابی است و فراگرفتنی. ما نقاشیم یا میخواهیم نقاش باشویم ، پس برای انتقال دانایی مان بر سطح سفید کاغذ به ابزار نیاز داریم. و قطعا” ابزار ما مداد است و رنگ و قلم مو و مکمل مهمی به نام خلاقیت…

brush watercolor

در آغاز فراگیری شاید بتوان از قلم موهای نه چندان مرغوب استفاده کرد، بد هم نیست. ولی مثلا” رنگ را چطور؟ اگر از همین آغاز کار با استفاده از رنگ و آبرنگ نامرغوب و غیر حرفه ای و خارج از استاندارد چشمتان خطا اموز شد و در تفکیک و تشخیص رنگ ها مثل قرمز از ماژنتا یا نارنجی از اکر قاصر ماند، یا اگر دست و مچ تان به قلم موهای بنجل بازاری عادت کرد، بعدها که با قلم موهای حرفه ای و مرغوب کار کند آیا قادر خواهد بود میزان فشار بر قلم مو را کنترل کند؟ یا اینکه قلم موی مرغوب را با همان فشاری بر کاغذ حرکت میدهد که قلم موی نامرغوب پیشین را؟ البته به عنوان تجربه بد نیست که بیازماییم، رنگ و قلم و کاغذ و مقواهای مختلف را بخریم و بسنجیم.

البته مته به خشخاش نباید گذاشت در پی مرغوبترین ها نباشید، با وسایل استانداردی که از کیفیت لازم برای نقاشی با آبرنگ برخوردارند میتوان نتیجه مطلوبی بدست آورد. فراموش نکنید که تجربه کنید، بیازمایید و با پشتکار و استمرار دست به آفرینش و خلاقیت بزنید.

تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

درباره‌ی naghashi-abrang.ir

ما در اینجا با یک سری درس های تصویری گام به گام به شما کمک میکنیم تا به هدف خود دست پیدا کنید. مجموعه دروس آموزش نقاشی با آبرنگ در قالب مقالات آموزشی، دانلود کتاب های رایگان آموزشی، pdf های فارسی و فیلم ها و ویدئو های آموزش نقاشی آبرنگ در اختیار شما قرار داده شده است. در فروشگاه اینترنتی سایت آموزش نقاشی آبرنگ میتوانید با اطمینان به خرید و فروش اینترنتی وسایل مورد نیاز نقاشی با آبرنگ ، بهترین مارک آبرنگ حرفه ای، سن پترزبورگ، وینزور، اشمینک، لیگوو و پلیکان و ... انواع قلم مو حرفه ای آبرنگ و کاغذ و مقوا های آبرنگی با قیمت مناسب و ارزان بپردازید و وسایل ، ابزار و لوازم مورد نیاز نقاشی ابرنگ را به راحتی تهیه کنید.

همچنین ببینید

نقاشی آبرنگ ساده از اموج خروشان

نقاشی آبرنگ ساده از امواج خروشان

نقاشی آبرنگ ساده از امواج خروشان نقاشی آبرنگ ساده از امواج خروشان دریا شاید موضوع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال