آموزش نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک
فیلم آموزش نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک

آموزش نقاشی با آبرنگ در 10 دقیقه

فیلم آموزش نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک

آموزش نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک را در قالب فیلمی کوتاه تهیه کرده ایم امیدواریم از تماشای فیلم لذت ببرید و نهایت استفاده را از تکنیک های استفاده شده در فیلم آموزشی ببرید 

روش های مختلفی برای کشیدن نقاشی با آبرنگ وجود دارد که یکی از این روش ها را میتوان تکنیک خیس بر خشک نام برد در این تکنیک به رنگ غلیظ روی کاغذ خشک گفته می شود. 

میتوان گفت تکنیک خیس در خشک تکنیکی است که تقریبا در همه نقاشی ها استفاده میشود و این به سلیقه شما بستگی دارد که در کدام قسمت نقاشی خود از این تکنیک استفاده کنید

رنگها به علت خشک بودن کاغذ دارای لبه های تیزی هستند ولی به علت رقیق بودن رنگ کمرنگ هستند البته این رقیق بودن به غلظت رنگ شما نیز بستگی دارد.

با این تکنیک شما میتوانید با رنگ های خیس تیزی لبه ها را ملایم کنید و سایه روشن ها را در نقاشی ایجاد کنید.

 

فیلم آموزش نقاشی با آبرنگ

کاربران عزیز میتوانید به عنوان تمرین از تصاویر زیر استفاده کنید و سعی کنید تکنیک خیس در خشک در نقاشی با آبرنگ را تمرین نمایید.

نمونه نقاشی با آبرنگ گل

نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک

نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک + نمونه نقاشی با آبرنگ (3)

نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک + نمونه نقاشی با آبرنگ (3)

نقاشی آبرنگ تکنیک خیس در خشک + نمونه نقاشی با آبرنگ (3)

پالت نقاشی ۲۸ خانه با درب پلاستیکی

یکی از اصلی ترین ابزار در نقاشی پالت نقاشی است. پالت حرفه ای را میتوان پالتی گفت که هم جای قرص های زیاد داشته باشد و هم امکان استفاده راحت و دربی برای محافظت از رنگ ها داشته باشد و در کنار ان جایی برای قرار دادن قلم مو داشته باشد، همه این مزیت ها در پالت نقاشی ۲۸ خانه با درب پلاستیکی خلاصه شده و برای همه این احتیاجات جایی را فراهم کرده است.

جهت خرید پالت نقاشی میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید