خانه / فیلم های آموزش نقاشی / فیلم آموزش نقاشی آبرنگ برگ های پاییزی
تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

فیلم آموزش نقاشی آبرنگ برگ های پاییزی

فیلم آموزش نقاشی آبرنگ برگ های پاییزی

نقاشی آبرنگ برگ های پاییزی میتواند موضوع خوبی برای نقاشی باشد. روشن بودن رنگ ها در طبیعت پاییزی جلای خاصی به نقاشی شما میدهد. انتخاب یک موضوع خوب برای نقاشی با آبرنگ خود نیز یکی از مراحل مهم در نقاشی است . 

اگر شما قصد دارید نقاشی آبرنگی از طبیعت بسیار زیبای پاییزی بکشید. باید شناخت صحیحی از رنگ های پاییزی . نوع برگ ها در فصل پاییز و یا صحنه هایی که ممکن از در یک روز پاییزی به چشم بخورد داشته باشید .

یک صحنه پاییزی را تصور کنید، برگ هایی که در حال ریزش هستند . به آسمان که مینگری دسته ای از پرندگانی که در حال کوچ کردن هستند را میبینی. بادی که به صورت ملایم میوزد مو های دختر بچه را میرقصاند. درختانی با برگ ها نارنجی رنگ و گاهی در میان برگ ها رنگ سبز نیز به چشم میخورد. خورشید به صورت ملایم میتابد. 

حال مداد را در دست بگیرید و شروع به نقاشی کنید. تک تک صحنه ها را با مداد به صورت کم رنگ بر روی برگه نقاشی آبرنگ بکشید.و بعد از آن شروع به رنگ آمیزی با آبرنگ کنید .

در بعضی از قسمت ها لازم است با تکنیک خیس در خیس نقاشی کنید و در برخی دیگر باید صبورانه منتظر خشک شدن رنگ ها در نقاشی خود باشید.

 در این مطلب ما تصمیم گرفته ایم یک فیلم نقاشی آبرنگ کوتاهی از برگ های پاییزی برای شما کاربران عزیز انتشار دهیم . 

در این فیلم شما یاد خواهید گرفت که چگونه میتوان با ترکیب رنگ زرد و قرمز و قهوه ای برگ های پاییزی زیبایی را کشید. 

فیلم آموزش نقاشی با آبرنگ

کاربران عزیز میتوانید به عنوان تمرین از تصاویر زیر استفاده کنید و سعی کنید نکات آموزشی فیلم آموزش نقاشی از برگ های پاییزی در نقاشی با آبرنگ را تمرین نمایید.

نمونه نقاشی با آبرنگ صحنه های پاییزی و نقاشی آبرنگ برگ های پاییزی

آبرنگ سن پترزبورگ روسی لادوگا Ladoga

آبرنگ حرفه ای لادوگا ladoga روسی ساخت کارخانه معتبر و بزرگ آبرنگ سن پترزبورگ دارای جعبه ۲۴ رنگ با کیفیت بسیار بالای قرص ها، نقاشی را حرفه ای دنبال میکنید و یا دوست دارید مانند اساتید حرفه ای نقاشی بکشید؟ هر کدام از این ایده ها را داشته باشید آبرنگ لادوگا به شما کمک میکند، نوع قرص های این آبرنگ با رنگ دانه های حرفه ای می باشند که برای تهیه هر قرص از فرمولاسیون منحصر به فرد خودش استفاده شده، کیفیت بالای ساخت و رنگ های متنوع و اثر گذاری بالای انها در جهان این مارک را به یک مارک عام پسند تبدیل کرده همچنین قیمت بسیار مناسب و عالی

وزن بسته ۲۸۰ گرم

آموزش گام به گام نقاشی آبرنگ خشک شدن رنگ ها

540,000 تومانافزودن به سبد خرید

تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

درباره‌ی Hoda Faratseh

همچنین ببینید

فیلم آموزش نقاشی با آبرنگ تکنیک حرکات مختلف قلمو

فیلم آموزش نقاشی با آبرنگ تکنیک حرکات مختلف قلمو

فیلم آموزش نقاشی با آبرنگ تکنیک حرکات مختلف قلمو آموزش تکنیک حرکات مختلف قلمو را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت