خانه / آموزش نقاشی آبرنگ / استفاده ی بهتر از ضربه های قلم مو
تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

استفاده ی بهتر از ضربه های قلم مو

آموزش نقاشی با آبرنگ در 10 دقیقه
آموزش نقاشی با آبرنگ در ۱۰ دقیقه

استفاده ی بهتر از ضربه های قلم مو

استفاده ی بهتر از ضربه های قلم مو در نقاشی آبرنگ باعث ایجاد بافت های خاص در نقاشی میشود یکی از تکنیک های نقاشی با آبرنگ که به نقاشی جلوه های خاص میدهد حرکت قلمو بر روی برگه نقاشی است همیشه در نظر داشته باشید قلمو را به هر طرفی که دوست دارید بر روی کاغذ نکشید این کار باعث بی نظمی در نقاشی میشود سعی کنید حرکات قلمو را کنترل کنید و قلمو را با هدف بر روی برگه بکشید و بدانید  اگر ضربه های قلمو را کنترل کنید به علاوه این که در نقاشی های خود بافت ایجاد میکنید، نقاشی با آبرنگ برای شما جذاب تر نیز به نظر میرسد.

در این مطلب آموزش نقاشی با آبرنگ به نوع حرکت قلمو و چگونگی حرکت قلمو در نقاشی با آبرنگ میپردازیم

جذابیت نقاشی با آبرنگ، به چگونگی ضربه های قلمو بستگی دارد. هدف درخشیدن رنگ ها روی کاغذ است. طراوت حاصله از ویژگی های این هنر است. سرعت عمل در کار ، کیفیت آن را افزایش میدهد؛ زیرا نیاز به حرکت سریع قلمو دارد، در نتیجه شما نیز ملزم به تصمیم گیری های آنی خواهید بود. هدفتان بر این باشد که زمان بیشتری را روی پالت صرف کنید تا روی کاغذ، زمانی که کارتان را روی کاغذ شروع کنید که از غلظت مناسب رنگ روی قلمویتان مطمئن شده باشید. در مواقعی که محدودیت زمانی دارید حداکثر استفاده از حرکت قلمو ضروری خواهد بود. اگر میخواهید از هر ضربه قلمو نهایت استفاده را ببرید بهتر است قبل از دست به کار شدن، به آنچه در نظر دارید بیندیشید و بدانید که هدفتان چیست.

تکنیک های نقاشی با آبرنگ قلموی خشک

از دوباره کاری روی یک محل اجتناب کنید. هر رنگ را یک بار بکشید و رهایش کنید. اگر فواصلی بین رنگ ها کشیده شده به وجود آید نیازی به اصلاح کردن آنها نیست؛ زیرا جای خالی رنگ روی کاغذ سفید به کارتان جلوه و تازگی خاصی میبخشد.

استفاده ی بهتر از ضربه های قلم مو
استفاده ی بهتر از ضربه های قلم مو

نقاشی با آبرنگ فلامینگو

حرکت سریع و مشخص ضربه های قلم مو ،‌لحظه پرواز فلامینگو را نشان میدهد. از مالیدن آبی پروس روی قرمز کادیوم سیاهی نوک بال پرنده مشخص شده است.

منبع برخی از مطالب سایت آموزش نقاشی با آبرنگ : نقاشی با آبرنگ نقاشی با آبرنگ در ۱۰ دقیقه، نویسنده:هیزل سون، مترجم فائقه معاون زاده

ico
مطلب قبل
ico-1
مطلب بعد

 

 

 

 

 

برخی از محصولات فروشگاه تخصصی نقاشی آبرنگ

خرید اینترنتی آبرنگ سنپترزبورگ

ساخت روسیه ، آبرنگ سنپترزبورگ اصل

آبرنگ ۲۴ رنگ پالت دار سن پترزبورگ روسی

آبرنگ سن پترزبورگ 24 رنگ
آبرنگ سن پترزبورگ ۲۴ رنگ

800,000 تومانافزودن به سبد خرید

 

تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

درباره‌ی Hoda Faratseh

همچنین ببینید

آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی

آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی

آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی در مطلب آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی به هنر جویان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت