خانه / آموزش نقاشی آبرنگ / قرن ۱۸ و شروع زندگی آبرنگ
تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

قرن ۱۸ و شروع زندگی آبرنگ

در اواسط سده هجدهم، نقاشان انگلیسی با تابلوهای آبرنگشان منظر تازه ای از رم ارایه داده اند. در آن دوره مکتب هنری نئو کلاسیسیسم که شالوده اش بر ادبیات بود، هنوز مورد ستایش بود و بر معماری و نقاشی و پیکر تراشی تاثیر گذار مینمود. جنبش نئوکلاسیسیم بر آن بود تا با الهام از آثار یونان و رم باستان اصول هنر کلاسیک را از نو مستقر کند.

این جنبش هنری چنان تب و تابی در عالم هنر و هنرمندان ایجاد کرده بود که بسیاری از هنرمندان و هنرشناسان آن عصر را واداشت تا به نقاطی سفر کنند که گهواره تمدن کهن نامیده میشد.

 

http://cdn.dailypainters.com/paintings/old_farm_house_traditional_watercolor_landscapes__landscapes__058889da1d86f8b2586786024e490114.jpg

آتن و رم بیش از سایر جاها مورد بازدید خارجیانی بودند که میخواستند رد پای اعصار گذشته را ببینند و آن را از نزدیک لمس و کندوکاو کنند. در طاقنمای تیتوس ، در کلیزه ، در ستون ترایان ، در مقبره آدریان، در چشمه های معدنی کاراکالا و … بنابراین چندان هم بیجا نیست که آن قرن را قرن سفرهای بزرگ بنامیم.

آموزش تکنیک نقاشی آبرنگ محو کردن مرز ها
تبلیغات در سایت نقاشی آبرنگ

درباره‌ی naghashi-abrang.ir

ما در اینجا با یک سری درس های تصویری گام به گام به شما کمک میکنیم تا به هدف خود دست پیدا کنید. مجموعه دروس آموزش نقاشی با آبرنگ در قالب مقالات آموزشی، دانلود کتاب های رایگان آموزشی، pdf های فارسی و فیلم ها و ویدئو های آموزش نقاشی آبرنگ در اختیار شما قرار داده شده است. در فروشگاه اینترنتی سایت آموزش نقاشی آبرنگ میتوانید با اطمینان به خرید و فروش اینترنتی وسایل مورد نیاز نقاشی با آبرنگ ، بهترین مارک آبرنگ حرفه ای، سن پترزبورگ، وینزور، اشمینک، لیگوو و پلیکان و ... انواع قلم مو حرفه ای آبرنگ و کاغذ و مقوا های آبرنگی با قیمت مناسب و ارزان بپردازید و وسایل ، ابزار و لوازم مورد نیاز نقاشی ابرنگ را به راحتی تهیه کنید.

همچنین ببینید

آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی

آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی

آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی در مطلب آموزش نقاشی با آبرنگ مبتدی به هنر جویان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت